Specjalistyczna oferta aparatury analitycznej w ITS SCIENCE

Profesjonalny sprzęt laboratoryjny i niezawodna, precyzyjna aparatura analityczna to podstawy funkcjonowania każdego laboratorium badawczego. Od jakości tych urządzeń w bezpośredni sposób zależy dokładność uzyskiwanych pomiarów, jak też rzetelność wyników badań. Z tego względu warto zaopatrywać się w specjalistyczne wyposażenie laboratoryjne oraz aparaturę badawczą wyłącznie u sprawdzonych, renomowanych dystrybutorów i producentów. Na polskim rynku w ścisłej czołówce plasuje się pod tym względem krajowa firma ITS Science, od ponad 20 lat dostarczająca najwyższej klasy sprzęt laboratoryjny.

Analizatory wielkości cząstek

Dostępne w ITS Science analizatory wielkości cząstek to precyzyjne instrumenty, pozwalające uzyskać najwyższą możliwą powtarzalność pomiarową dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz doskonałej jakości komponentów. Dla klientów ITS Science dostępne są analizatory wielkości cząstek działające na zasadzie dyfrakcji światła laserowego oraz wszechstronne, uniwersalne analizatory do charakteryzowania cząstek, wykorzystujące Zasadę Coulter’a.

Analizatory i liczniki komórek

Firma Beckman Coulter jest znana na całym świecie z produkcji niezwykle zaawansowanych technologicznie urządzeń przeznaczonych do liczenia komórek, określania ich wielkości, analizy żywotności i kompleksowego monitorowania hodowli komórkowych. Analizatory i liczniki komórek marki Beckman Coulter dostępne w ofercie ITS Science to urządzenia zapewniające wysoką wydajność pracy, ogromną precyzję i powtarzalność pomiarów oraz niezawodność nawet w najbardziej wymagających warunkach. Każdy analizator Vi-CELL posiada wymagane certyfikaty bezpieczeństwa i jest przystosowany do pracy nie tylko w obrębie linii produkcyjnych, ale także w strefach czystych.

Analizatory TOC

Analizatory węgla organicznego w wodzie (TOC) pozwalają wykonywać precyzyjne pomiary jakości wody i zawartości CO2. Analizatory TOC są przeznaczone zarówno do monitorowania jakości wody w trybie online, jak i do walidacji procesów czyszczenia oraz przeprowadzania pomiarów TOC w wodach oczyszczonych PW i WFI. Urządzenia dostępne w aktualnej ofercie ITS Science pochodzą od najbardziej cenionych w branży producentów – firm Beckman Coulter i Anatel, które cechują się ogromną precyzją, niezawodnością oraz zgodnością z wymogami EP i USP.

Analizatory obciążenia mikrobiologicznego

Precyzyjny i możliwie jak najszybszy pomiar zanieczyszczeń mikrobiologicznych w czasie rzeczywistym przekłada się na wyższą efektywność procesów uzdatniania wody, jakie są standardowo przeprowadzane w różnych warunkach środowiskowych i lokalizacjach. Analizatory ColiMinder austriackiej firmy Vienna Water Monitoring Solutions pozwalają wykonywać wiarygodne, bezpośrednie pomiary aktywności metabolicznej mikroorganizmów obecnych w badanej próbce, dzięki czemu wyniki uzyskuje się znacznie szybciej, niż w przypadku badań prowadzonych metodami konwencjonalnymi.

ITS Science – profesjonalne wyposażenie laboratoriów i zakładów produkcyjnych

ITS Science to polska firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dostawy i dystrybucji najwyższej klasy aparatury analitycznej oraz sprzętu laboratoryjnego. Od 2017 roku ITS Science jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem analizatorów i liczników cząstek renomowanej firmy Beckman Coulter. Od samego początku działalności na rynku ITS Science skupia się na dostarczaniu swoim klientom wyłącznie sprawdzonych, innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań technicznych i produktów, pozwalających uzyskiwać rzetelne, powtarzalne wyniki pomiarów i badań. Wszystkie urządzenia i materiały eksploatacyjne dostępne w aktualnej ofercie firmy spełniają najbardziej rygorystyczne normy branżowe i posiadają wymagane certyfikaty.

Więcej informacji na temat pełnej oferty ITS Science można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej firmy pod adresem https://www.itsscience.pl/